Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

28. 3. 2024

XVIII. ročník festivalu ošetřovatelských kazuistik ve Zlíně

XVIII. ročník festivalu ošetřovatelských kazuistik ve Zlíně

Naši školu reprezentoval Benjamin Skřička.


Ve čtvrtek 21. 3. 2024 se Benjamin Skřička, žák čtvrtého ročníku, zúčastnil festivalu nejzajímavějších ošetřovatelských kazuistik, který se tradičně konal na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické ve Zlíně. Kazuistiky soutěžících byly hodnoceny dvěma porotami, porotou odbornou a porotou žákovskou, ve které měla naše škola rovněž svého zástupce, a to Benovu spolužačku Šárku Procházkovou. Ačkoliv se Benjamin se svou prezentací na téma ,,Flegomapravé horní končetiny“ neumístil na prvních třech místech, reprezentoval naši školu se ctí a věřím, že tato zkušenost pro něj byla velkým přínosem. Veliké díky za spolupráci při přípravě prezentace patří nejen Benovi, ale i staniční sestře I. chirurgického oddělení Kroměřížské nemocnice Bc. Miroslavě Zapletalové za odborné konzultace.

 

Mgr. Lucie Skácelíková, MBA

učitelka odborných předmětů