Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Aktivity

Naše škola vyniká ve spoustě aktivit, které zpříjemňují život obyvatelům města Kroměříž, ale i okolí a nejen to.

Pořádáme otevřené akce pro veřejnost jako třeba Den ošetřovatelství, který každoročně bývá na Kulturním domě města Kroměříž a můžete si zde nechat změřit krevní cukr, cholesterol, ale i třeba zrak. Dozvíte se zde spousty užitečných informací a můžete se těšit na přehled zdravotnických vymožeností, které byste třeba využili i u Vás doma, anebo si zde můžete poslechnout i přednášku nejednoho odborníka. Dále naši studenti působí i pro zdejší centra seniorů, pro školy a školky.

Nástěnka - promo foto

 

Pozvánka na maturitní ples

Maturitní ples 2023

Dovolujeme si Vás pozvat na 17. maturitní ples Střední zdravotnické školy.

Účastníci podzimního sportování

Podzimní sportování na zdravce s neslyšícími

V sobotu 19. 11. 2022 se na naší škole uskutečnilo sportovní klání mezi klienty Poradenského centra pro sluchově postižené Kroměříž a studenty naší školy. Místem sportovního dne byla tělocvična naší školy.

Žáci naší školy dobrovolničí s Adrou

Dobrovolničení v Nemocnici Milosrdných sester

Díky humanitární organizaci Adra máme možnost navštěvovat Nemocnici Milosrdných sester sv. Vincence de Paul v Kroměříži jako dobrovolníci. Abychom si práci ve zdravotnictví mohli "ohmatat" už v prvním ročníku, rozhodli jsme se k dobrovolníkům...

Účastníci soutěže

Školní kolo Překladatelské soutěže letos zaznamenalo velkou účast

V úterý 1. 11. 2022 se naši žáci opět po roce zúčastnili dalšího ročníku Překladatelské soutěže pro studenty středních škol. Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, která tuto soutěž organizuje, vybrala letos pro...

Reprezentace SZŠ

Okresní přebor středních škol ve volejbale

V úterý 11. 10. 2022 se naše škola zúčastnila Memoriálu Rudolfa Plajnera a okresního přeboru středních škol ve volejbalu. Tuto akci pořádalo Gymnázium L. Jaroše v Holešově a byla určena pro dívky středních škol.

Žáci provádí měření zdravotních ukazatelů

Spolupráce na Dni seniorů

Ve středu 5. 10. 2022 se Centrum zdraví při SZŠ Kroměříž zapojilo do akce s názvem Den seniorů. Žáci 4.A měřili krevní tlak a saturaci krve kyslíkem, prováděli také vyšetření hladiny krevního cukru. Pro zájemce byla připravena...

Ukázka z kurzu tejpování

Nabízíme rekvalifikační kurzy a další vzdělávání

V loňském školním roce jsme úspěšně zorganizovali 5 vzdělávacích kurzů pro celkem 74 účastníků. Letos opět rozšiřujeme nabídku vzdělávání.

Fotografie z akce

Dobrovolnické programy

Školní rok máme v plném proudu a s ním je spojena i nabídka mimoškolních aktivit. Jednou z oblíbených činností našich studentů je zapojení se do dobrovolnických programů, které pořádá organizace ADRA.

Noví žáci na adaptačním kurzu

Adaptační kurz 1. ročníků

Začátek školního roku bývá pro žáky prvního ročníku náročný, jelikož se musí adaptovat na pro ně neznámé prostředí, vstřebat nové informace a zvyknout si na již středoškolský třídní kolektiv. Aby si žáci zpříjemnili první...

Fotografie vítězných družstev

Úloha zdravotníka aneb školní soutěž v první pomoci

Dne 28. června 2022 proběhla na naší škole, jak tomu již velí každoroční tradice, školní soutěž v první pomoci a  jejím správném poskytování.

Studentky prvních ročníků se tak pro tento den staly soutěžícími, hosteskami, fotografkami...