Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

29. 6. 2023

Sportovní den na zdravce

Naši žáci v akci

Ve středu 28. 6. 2023 se na naší škole uskutečnil sportovní den. Akce pro žáky prvních až třetích ročníků se odehrávala na školním hřišti, v tělocvičně, některých učebnách, ve vestibulu školy a blízkém okolí školy.


Žáci byli rozděleni do družstev a jejich úkolem bylo úspěšně absolvovat vytvořená stanoviště. Těch bylo připraveno celkem dvanáct s různým pohybovým i jiným zaměřením. Všechny výkony byly zaznamenány do karet družstev, na základě kterých bylo v závěru stanoveno jejich výsledné pořadí. Na závěr proběhlo zhodnocení a vyhlášení výsledků.

Všechna družstva se s velkým zápalem snažila dosáhnout co nejlepších výkonů. Počasí nám přálo, sluníčko i horký den byly zkouškou jejich odolnosti. I přes náročnější klimatické podmínky nástrahy stanovišť všechna družstva zvládla.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem svým kolegům na stanovištích, kteří se sportovního dne aktivně zúčastnili.

Mgr. Vlastimil Botek