Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

29. 3. 2023

Vítězství v celorepublikové Soutěži v ošetřovatelství

Šárka Procházková reprezentuje naši školu

V pátek 24. 3. 2023 reprezentovala Šárka Procházková z 3.B naši školu na celorepublikové Soutěži v ošetřovatelství, která se uskutečnila v Praze na SZŠ Ruská. Letošním tématem byly odběry biologického materiálu.


Soutěž měla teoreticko-praktický charakter. V první části Šárka přednesla připravenou prezentaci na téma Odběr biologického materiálu při bronchoskopii. Ve druhé, praktické části následovala příprava, shrnutí ošetřovatelských problémů a doplňující otázky poroty. Tato část byla zakončena přípravou pomůcek a samotnou demonstrací ošetřovatelského výkonu, tj. cévkování ženy s odběrem moči.

Šárka Procházková se obou částí této soutěže zhostila na výbornou a z Prahy si odvezla cenný vítězný zlatý pohár za 1. místo a možná ještě cennější zkušenosti. Jako morální podpora a případná náhradnice se do Prahy vydala Lucie Pisková.

Mgr. Monika Sojková