Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

27. 6. 2022

Netradiční sportovní den

Netradiční sportovní den

Dne 24. 6. 2022 proběhl na naší škole sportovní den. Tato akce byla určena pro žáky prvních ročníků, tedy pro třídy 1.A a 1.S.


Místem sportovního dne byl areál naší školy, konkrétně školní hřiště, tělocvična, učebny, vestibul a blízké prostory kolem školy. Žáci byli rozděleni do družstev a jejich úkolem bylo úspěšně absolvovat vytvořená stanoviště. Těch bylo připraveno 12 s různým pohybovým i jiným zaměřením. Všechny výkony byly zaznamenány do karty družstva, na základě kterých bylo na závěr stanoveno jejich výsledné pořadí.

Před ukončením sportovního dne proběhlo ještě vzájemné utkání ve vybíjené tříd 1.A a 1.S. Po něm následovalo závěrečné zhodnocení a vyhlášení výsledků. Všechna družstva se s velkým zápalem snažila dosáhnout co nejlepších výkonů. Počasí nám velmi přálo, sluníčko i horký den byly pro žáky zkouškou odolnosti. I přes tyto náročnější klimatické podmínky nástrahy stanovišť všechna družstva zvládla.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem svým kolegům na stanovištích, kteří se sportovního dne aktivně zúčastnili.

Mgr. Vlastimil Botek