Dnes
Slavnostní zakončení studia: Naši absolventi převzali maturitní vysvědčení
Ve středu 17. června 2026 se v aule školy konalo předávání maturitních vysvědčení, při kterém jsme oficiálně vyprovodili do světa naše úspěšné absolventy z oborů Praktická sestra a Sociální činnost. Této významné události se kromě samotných studentů, jejich hrdých rodičů a blízkých zúčastnili také sociální partneři naší školy, kteří s námi dlouhodobě spolupracují. Celou akci nám zpříjemnili hudebníci z kroměřížské konzervatoře, kteří se postarali o hudební doprovod. Všem absolventům gratulujeme a držíme palce, ať se jim skvěle daří jak v práci, tak v osobním životě.
Třídní učitelky 4. ročníků
