Dnes
Naši kluci jsou nejlepší v okrese a třetí v celém kraji!
Premiérového ročníku závodu všestrannosti O pohár hejtmana Zlínského kraje se ve čtvrtek 11. června v Holešově zúčastnilo 51 družstev, tedy více než dvě stovky sportovců z celého kraje. V náročné konkurenci dosáhl tým chlapců vynikajícího 3. místa v rámci kraje a 1. místa v okrese Kroměříž.
Na stupních vítězů si medaile a pohár od radních Zlínského kraje převzali Jakub Kubíček, Matěj Matušinec, Václav Mrhálek a Jakub Šimík. Dívčí sestava ve složení Aneta Bláhová, Veronika Mrhálková, Amálie Sládečková a Linda Odložilová statečně bojovala a skončila ve středu startovního pole.
V branném závodě nešlo jen o co nejrychlejší zdolání čtyřkilometrové trati. Soutěžící na deseti stanovištích plnili fyzické i vědomostní úkoly z oblasti BESIPu, topografie a první pomoci. Ve zdravotnických dovednostech se obě naše družstva předvedla výbornými výsledky.
Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a zviditelnění v rámci celého Zlínského kraje.
Mgr. Karel Sichálek
učitel tělesné výchovy
