Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Dnes

Naši kluci jsou nejlepší v okrese a třetí v celém kraji!

Naši kluci jsou nejlepší v okrese a třetí v celém kraji!

Velký úspěch družstva chlapců v krajském závodě všestrannosti středních škol v Holešově.


Premiérového ročníku závodu všestrannosti O pohár hejtmana Zlínského kraje se ve čtvrtek 11. června v Holešově zúčastnilo 51 družstev, tedy více než dvě stovky sportovců z celého kraje. V náročné konkurenci dosáhl tým chlapců vynikajícího 3. místa v rámci kraje a 1. místa v okrese Kroměříž.

Na stupních vítězů si medaile a pohár od radních Zlínského kraje převzali Jakub Kubíček, Matěj Matušinec, Václav Mrhálek a Jakub Šimík. Dívčí sestava ve složení Aneta Bláhová, Veronika Mrhálková, Amálie Sládečková a Linda Odložilová statečně bojovala a skončila ve středu startovního pole.

V branném závodě nešlo jen o co nejrychlejší zdolání čtyřkilometrové trati. Soutěžící na deseti stanovištích plnili fyzické i vědomostní úkoly z oblasti BESIPu, topografie a první pomoci. Ve zdravotnických dovednostech se obě naše družstva předvedla výbornými výsledky.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a zviditelnění v rámci celého Zlínského kraje.

 

Mgr. Karel Sichálek

učitel tělesné výchovy