Seminář pro učitele základních škol

  • 16. Červen 2015 - 10:28

Ve čtvrtek 11. června 2015 se v rámci projektu Podpora činnosti střediska praxe při Střední zdravotnické škole Kroměříž, reg. č.: CZ.1.07/1.1.00/54.0058 uskutečnil v budově Střední zdravotnické školy Kroměříž seminář pro učitele základních škol.

Akce se kromě pedagogů a ředitelů ZŠ zúčastnil také vedoucí Odboru školství Městského úřadu Kroměříž Mgr. Jiří Pánek a ředitelka SZŠ Kroměříž Mgr. Dagmar Ondrušková.

Cílem semináře  bylo seznámit zástupce jednotlivých ZŠ  s průběhem realizace minipodniku. Mentoři těchto základních škol  představili realizované minipodniky z oblasti první pomoci. Jednotlivé školy pro realizaci minipodniku volily různé formy, např. soutěže, kroužky, akce pro veřejnost, projektové dny a pod.

Účast v projektu byla pro školy příležitostí zorientovat se v obsahu první pomoci, získat zkušenosti v metodologii, ale  také příležitostí získat spolehlivého partnera pro další spolupráci.

Rádi bychom poděkovali všem přítomným za zapojení do projektu, účast na semináři a aktivní diskusi. Věříme, že v započaté spolupráci budeme  pokračovat i v budoucnu.

Samostatná fotogalerie zde

 

 

 


Související články